Akumulatory do samochodów ciężarowych

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-48 z 71 pozycji

Aktywne filtry

Akumulatory ciężarowe muszą charakteryzować się szczególną odpornością na zużycie oraz wydajnością. Dostępne w sprzedaży na stronie sklepu Robex modele spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Posiadamy w asortymencie zróżnicowane modele takich marek, jak Bosch, Exide, Furya, Cartechnic, 4max, Varta.

Źródła energii elektrycznej w instalacjach samochodów ciężarowych wyróżniają się doskonałą jakością techniczną, stabilną pracą, oraz przemyślaną konstrukcją (np. ogniwa są tak skonstruowane, by ich ładowanie mogło następować w krótszym okresie czasu). Pojazdy wielkogabarytowe wykazują wysokie zapotrzebowanie na energię rozruchową - stąd akumulatory tego typu muszą mieć odpowiednio dopasowane parametry, jak również optymalnie zaprojektowane podzespoły.

Akumulatory ciężarowe to produkty dedykowane - stworzone z myślą o specyfice jazdy w samochodach ciężarowych (często wielogodzinnej, pozbawionej przerw). Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm transportowych i spedycyjnych - dla których wydajność akumulatorów